Apie mus |Kontaktai |Informacija veislynams mail Svetainės medis Titulinis
Lietuvos rotveilerių veislynai
Rotveilerių veislynas "Iš Rojaus Slėnio" 2009.07.21

Sveiki atvykę į Rotveilerių būstine Lietuvoje! Rotveilerių veislynas “ IŠ ROJAUS SLĖNIO” pirmasis oficialiai registruotas LKD veislynas Lietuvoje, o pirmasis Rotveileris mūsų šeimoje atsirado 1986 metais - pakerėjo savo nuostabiu charakteriu, tvirta išvaizda. Pavadinimas” IŠ ROJAUS SLĖNIO” kilo iš nuostabios sodybos , kurią įsigijome ieškodami geresnių sąlygų savo augintiniams. Visuomet stengiamės, planuojame kergimus , todėl dažniausia su savo kalėmis keliaujame į Vokietija - rotveilerio tėvynę , kad Lietuvos rotveileriai išsikirtu savo grožiu ir išsaugotu pačias geriausias charakterio savybes. Nuo veislyno įkūrimo iki 2009 metų Rojaus slėnyje gimė virš 700 rotveilerių, skaičiuojame septintą genetinę kartą. Apie dešimtmetį rotveilerių veisimas yra mūsų hobis, todėl šuniukų turime tik 1-2 vadas per metus. Esame be galo laimingi turėdami tokį nuostabų draugą ir sargą šalia!

img   Plačiau
Rotveilerių veislynas "Mano Puma"

 sav. Ramunė Kazlauskaitė +3706875392

 

Rotveilerių veisėjo priedėlis " Iš Lampėdžiu"

info ruošiama

Rotveilerių veisėjo priedėlis " Antalgėle "

Svetainė kuriama . kontaktai  Česlava Pakalnienė  Antalgės kaimas . tel : +37061614087

Rotveilerių veislynas "Miražas"

Pirmasis šuo mūsų šeimoje atsirado beveik prieš septynis metus. Niekada neturėjome didelio šuns. Matėme, kaip giminaičių šeimoje auga vokiečių dogai, džiaugemės jais, todėl ir kilo noras turėti savo draugą. Vaikai jau buvo paaugę, norėjosi kažko naujo, naujų ispūdžių, naujos veiklos.
Apie rotveilerius nežinojome nieko. Nežinojome, kokie turi būti šios veislės standartai, koks šio šuns charakteris, niekas iš draugų neaugino rotveilerio. Bet nutiko taip, kad vienoje šunų parodoje susitikome rotveilerių veislės žinovę Ramunę Kazlauskaitę ir ji pasakė, kad „Antalgelės“ veislyne yra graži rotveileriukų vada. Labai ilgai nesvarstėme ir nusprendėme nuvažuoti pažiūrėti šių mažylių. Išsirinkome vieną kalytę. Taip mūsų šeimoje ir atsirado Lora. 

img   Plačiau
Rotveileriu veisėjo priedėlis "Mėnulio Šėšėlis" 2015.06.26

 

VIRMANTAS LIUDŽIUS

Telefonas

+370 655 266 51

liudziusvirmantas@gmail.com

 

 
 
 

Links

http://rottweiler-lv.awardspace.info

Interneto svetainių kūrimas
Interneto svetainių kūrimas
         Svetainiu tinklapiu kurimas www.proweb.lt web dizainas