Apie mus |Kontaktai |Informacija veislynams mail Svetainės medis Titulinis
Naujienos
Lietuvos rotveilerių klubinė paroda 2011.08.13/Lithuanian rottweiler klub show 2011.08.13 2011.08.16

Teisejas Mr.Helmut Weiler ( ADRK , Germany)

Males:

Baby class
1. Anchar Dogma (Reeweil Di Frodo x Faiter Erfolg Carina) – Very promising 2
2. Ardo Dogma (Reeweil Di Frodo x Faiter Erfolg Carina) – Very promising 3
3. Arto Dogma (Reeweil Di Frodo x Faiter Erfolg Carina) – Very promising 1, Best Baby

Junior class
4. J CH Chavez iz Tverskogo Doma (Astor v Junipera x Vikki iz Tverskogo Doma) - V1, KL.JN'2011, Best Junior
5. J CH Ismey Is Rojaus Slenio (Astor v Junipera x Zara is Rojaus Slenio) - V2
6. Rik iz Aglitskogo Sada (Flegel vom Tegler Fliess x Fortuna iz Aglitskogo Sada) - V3

Intermediate class
7. Gismo Rotti-Neman ( Ajaks from Land Blakemore x Eike is Rojaus Slenio)- V2
9. Faiter Erfolg Coj ( Geronimo v Hainichfelsenx Faiter Erfolg Geisha)- V1, LT CAC 

Open class
8. Carlos Miracle Rott ( Dingo Kao Bumbarin x Dora Hause Kaligula) - V2
10. Faiter Erfolg Derichard ( Reeweil Di-Frodo x Faiter Erfolg Vanesa May) – SG 3
11. Gero is Rojaus Slenio ( Orlando vom Hause Neubrand x Zara is Rojaus Slenio) - V1, LT CAC

Working class
13. Arco von der Bismarckhohe ( Exel v Weissen Schwan x Lisa v Maulbeergraben)- s.g.
14. Juda Flash Rouse ( Merlin Flash Rouse x Fuksa German Blood Line) - V1, LT CAC, KL.N'2011

Champion class
15. Odin von der Scherau ( Exel v Weissen Schwan x Rena v d Scherau)- V1, LT CAC
16.Zorro is Rojaus Slenio -

FEMALES:

Baby class
17. Franzy von der Holzhaussiedlung (Atze von der Holzhaussiedlung x Olivia von der Holzhaussiedlung) - Very promising 1

Junior class
18. Ira von Junipera (Juda Flash Rouse x Camila von Hause Sommer)- V1, Kl.JN'2011
19. Reina is Tuskulenu Dvaro (Gandalf Marstal x Prada is Tuskulenu Dvaro)- Good
20.Shandy vom hause Rotvis -

Intermediate class
21. Faiter Erfolg Carina ( Geronimo vom Hainichfelsen x Faiter Erfolg Geisha) - V3
22. Happy iz Tverskogo Doma ( Astor von Junipera x Chegevara iz Tverskogo Doma)- V2
23. Tayra Triksi (Ajaks from Land Blakemore x Chero'N Zhuravushka) - V1, LT CAC

Open class
24. Funny is Rojaus Slenio ( Dolf von der Blockhutte x Clea is Rojaus Slenio) - V1, LT CAC
25. Ginger is Rojaus Slenio ( Orlando vom Hause Neubrand x Zara is Rojaus Slenio)- V2
26. Helga v h Falkonsnest ( Focus von Falkonsnest x Bianca von Falkonsnest) - V4
27. Margo vom Vilstaler Land (Gino von der Berghalbinsel x Ellen vom Hause Neubrand) - V3

Working class
28. Sibirskaya Zvezda Aika (Cujo von der Burg Weibertreu x Olga von Immenstetten) - V1, LT CAC

Champion class
29. Gven is Rojaus Slenio (Orlando vom Hause Neubrand x Zara is Rojaus Slenio) - V2
30. Janetta From Hause Rotvis ( Morro von der Scherau x Dasha From House Rotvis) -V3
31. Josy von den Hassberghohen ( Akino von der Lauterbrucke x Gunda von den Hassberghohen)- V1, LT CAC, KL.N'2011, BOB
32. Kenia Lewirot -

Veteran class
33. Lora Antalgele (Odin Puma x Dori Pastrevys) - 1 V , KL.VN'2011

Best couple : Chavez and Happy Tverskoy dom , Russia

   Atgal
 
 
 

Links

http://rottweiler-lv.awardspace.info

Interneto svetainių kūrimas
Interneto svetainių kūrimas
         Svetainiu tinklapiu kurimas www.proweb.lt web dizainas