Apie mus |Kontaktai |Informacija veislynams mail Svetainės medis Titulinis
Naujienos
Pasaulinės IFR ( IFR WORLD SHOW 2010) parodos rezultatai 2010.05.06

 Nuoroda  : http://www.ifrshowitalia2010.com

RESULTS IFR Show 2010

  • IFR Young Sieger 2010: YERRI VON DER ALTEN FESTUNG (Astor v. Junipera x Bessy Wonderful Wizard)
  • IFR Young Siegerin 2010: YUMA VON DER SOMERWEIDE (Toreodor is Rojaus Slenio x Shari v.d. Somerweide)
  • BOB YOUNG: YERRI VON DER ALTEN FESTUNG
  • IFR Adult Sieger 2010: ASTOR VON JUNIPERA (Waro v. Hause Sommer x Volga od Dragicevica)
  • IFR Adult Siegerin 2010: UNIQUE AUS DEM BLUMENTAL (Odo v. Fleisher x Quirly aus dem Blumental)
  • BOB ADULT: ASTOR VON JUNIPERA 

IN THE NEXT HOURS WE PUBLISH ALL THE RESULTS

Classe BABY MASCHI

  1. Enzo vom Hause Bouhfour (x)
  2. Danko of Mamborott (x)
  3. Eiko vom Hause Bouhfour (x)
  4. Jumbo vom Entferntland (x)

Classe BABY FEMMINE

  1. Kenia (x)
  2. Kelly (x)
  3. Erra des Princes d'Aragone (x)
  4. Kendy (x)

Classe CUCCIOLONI MASCHI

  1. Ritmo vom Kelemen (x)
  2. Bosco vom Popeye (x)
  3. Arkon (x)
  4. Merlyn de Vankuba (x)

Classe CUCCIOLONI FEMMINE

  1. Hellastar Zoe (x)
  2. Anja von der Alten Festung (x)
  3. Boa of Royal Musketeers (x)
  4. Leda Earl Antonius (x)

Classe GIOVANISSIMI MASCHI

  1. Alonzo von Zopian (x)
  2. Kochiz from Royal Breed (x)
  3. Glasje glantans chiroki (x)
  4. Elvis II aus dem Land der Musketiere (x)

Classe GIOVANISSIME FEMMINE

  1. Rizza Terezsky Dvur (x)
  2. Cocochanel of Mamborott (x)
  3. Gama is Rojaus Slenio (x)
  4. Xaboa del Cavaliere Nero (x)

Classe GIOVANI MASCHI

  1. Yerri von der Alten Festung (x)
  2. Enkidu Crni Lotos (x)
  3. Jaccomo von Kalacberg (x)
  4. Arko Black Allusion (x)

Classe GIOVANI FEMMINE

  1. Yuma von der Somerweide (x)
  2. Ultra Haus of Lazic (x)
  3. Anja of Silver Field KG (x)
  4. Ornela Terezsky Dvur (x)

Classe INTERMEDIA MASCHI

  1. Atos Miracle Rott (x)
  2. Aslan von Hause of Black Bear (x)
  3. Owen di Forte Gonzaga (x)
  4. Geri Flash Rouse (x)

Classe INTERMEDIA FEMMINE

  1. Zier Unserband (x)
  2. Hope from House Hertog (x)
  3. Joka de Vankuba (x)
  4. Boa vom Hause Edelstein (x)

Classe LIBERA MASCHI

  1. Astor vom Junipera (x)
  2. Erasmus Anguinus (x)
  3. Osco vom Hause Edelstein (x)
  4. Apoll vom Kriegsdamm (x)

Classe LIBERA FEMMINE

  1. Kendy Earl Antonius (x)
  2. Enny of Sunny Hill (x)
  3. Adelina od Vadanora (x)
  4. Zeiger Unserbund (x)

Classe LAVORO MASCHI

  1. Burning des Princes d'Aragone (x)
  2. Noris vom Hause Edelstein (x)
  3. Primo vom Hause Edelstein (x)
  4. Lenz von der Hassberghohen (x)

Classe LAVORO FEMMINE

  1. Unique aus dem Blumental (x)
  2. Gylda (x)
  3. Rayka vom Tweelbacker-See (x)
  4. Leda vom der Somerweide (x)

Classe CAMPIONI MASCHI

  1. Indios dell'Antico Guerriero (x)
  2. Cryss des rots de la Baronne (x)
  3. Bud (x)
  4. Gery von Haus Drazic (x)

Classe CAMPIONI FEMMINE

  1. Cherri Betelgeze Alpha (x)
  2. Priska Haus of Lazic (x)
  3. Zanas Babies K-Rita (x)
  4. Hera

Classe VETERANI MASCHI

  1. Charly Pri Tkavcu (x) 
   Atgal
 
 
 

Links

http://rottweiler-lv.awardspace.info

Interneto svetainių kūrimas
Interneto svetainių kūrimas
         Svetainiu tinklapiu kurimas www.proweb.lt web dizainas